• Hindistan Cevizli Pestil Sarma (1kg)
  • Hindistan Cevizli Pestil Sarma (1kg)
  • Hindistan Cevizli Pestil Sarma (1kg)
  • Hindistan Cevizli Pestil Sarma (1kg)
-%20

Hindistan Cevizli Pestil Sarma (1kg)

80,00 TL 100,00 TL

1 KG ürün için geçerlidir.

Ürünümüz doğal malzemelerle üretilmiştir.

İçerisinde katkı maddesi barındırmamaktadır.Pestilin karşı konulamaz lezzeti ve fındık ezmesinin yumuşaklığının buluşması ile oluşan lezzet şöleni...
Dışında incecik dut pestili ve içerisinde lezzeti Giresun'un fındıklarından gelen fındık ezmesi bulunan sarma çeşitlerimizi severek tüketecek ve sofralarınızdan eksik etmeyeceksiniz. İçeriği tamamen doğal ve hiçbir koruyu-renklendirici içermeyen bu lezzeti çocuklarınızın beslenmelerine gönül rahatlığı ile koyabilirsiniz. Gün içinde tükettiğiniz sarma, içeriğinde bulanan doğal dut pestili ve fındık ezmesinden gelen vitamin ve minareller sayesinde gün boyu enerjik olmanıza yardımcı olmaktadır.
Hindistan cevizli pestil sarma çeşidimiz ise klasik pestil sarmasının üzerinin hindistan cevizi ile kaplanması sonucu oluşur.

Ürünlerimizin lezzetinin sırrı içindeki malzemelerin doğallığı ve yapılış şeklinin nesiller boyunca değişmemiş olmasında saklı. Dedelerimizden, nenelerimizden bizlere kalan bu mirası Şebinkarahisar'ımıza yakışır şekilde sizlerle buluşturuyoruz. %100 ürün garantisi ve güvenli alışveriş sunuyoruz.

İÇİNDEKİLER: İç Dolgu: Fındık, Pudra Şekeri Dış Malzeme: Dut Pestili, Fındık, Ceviz, Bal, Hindistan Cevizi Tozu

Yorumlar

Yorum Yap