• Fındıklı Pestil Ballısı (1kg)
  • Fındıklı Pestil Ballısı (1kg)
-%20

Fındıklı Pestil Ballısı (1kg)

80,00 TL 100,00 TL

* Standart ürün fiyatı 1 KG ürün için geçerlidir.
* Ürünümüz tamamen doğal malzemelerle üretilmiş ve içerisinde hiçbir katkı maddesi barındırmamaktadır.


Pestil, köme gibi yöresel ürünler denince akla ilk gelen yer olan Şebinkarahisar'dan sofralarınıza...
Dut ağaçlarının bolluğu ile bilinen ilçemizde haliyle dut ile yapılan yiyecekler de yoğunluktadır. Şebinkarahisar dutlarının leziz Giresun fındıkları ve organik bal ile buluşmasıyla gerçekleşen bu eşsiz lezzet, doğal olmasının yanı sıra tam bir vitamin, mineral ve enerji deposu. Pestilin içinde bulunan K, Ca, S, P, Mg, Cu, Zn, Mn gibi mineraller ve A, D, E, K gibi vitaminler ile günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı doğal yoldan karşılayabilirsiniz.

Pestil ballısı; özenle hazırlanıp güneşte kurutulmuş pestillerin içine doğal bal ve Giresun'un lezzetli fındıklarından üretilmiş fındık ezmesi serilerek rulo şeklinde sarılmasıyla ve onların 2-3 cm genişliğinde kesilmesiyle oluşturulur. Günlük enerji ihtiyacınızı karşılamak, vücut direncinizi yükseltmek ve aynı zamanda kendinizi mutlu etmek için tercihinizi pestil ballısından yana kullanabilirsiniz.


Ürünlerimizin lezzetinin sırrı içindeki malzemelerin doğallığı ve yapılış şeklinin nesiller boyunca değişmemiş olmasında saklı. Dedelerimizden, nenelerimizden bizlere kalan bu mirası Şebinkarahisar'ımıza yakışır şekilde sizlerle buluşturuyor ve %100 ürün garantisiyle güvenli alışveriş sunuyoruz.


İÇİNDEKİLER: İç Dolgu: Fındık, Pudra Şekeri Dış Malzeme: Dut Pestili, Fındık, Ceviz, Un, Bal

Yorumlar

Yorum Yap